Wyniki konkursu na ozdoby wielkanocne 2016

Wyniki konkursu na ozdoby wielkanocne

Skład komisji: Jadwiga Tabor, Urszula Niechoj, Leokadia Buchman, Justyna Kloczkowska, Danuta Kolarska

Rozdanie nagród nastąpi w dniu 12.04.2016 r. o godz. 17:00 w Muzeum Miejskim w Żorach ul. Muzealna ½

Nagroda publiczności zostanie przyznana podczas rozdania nagród.

OSOBY DOROSŁE

I MIEJSCE

  1. Agnieszka Woryna
  2. Marzena Trybała
  3. Małgorzata Karwowska – Motyka

II MIEJSCE

  1. Katarzyna Pijarowska
  2. Lazar Katarzyna

 

PRACE ZBIOROWE

I MIEJSCE

  1. Marcelina Szot, Wiktoria Piszczek, Magdalena Dudzik, Łukasz Zając – P-23 Żory
  2. Wiktoria Foltyn, Julia Kocierz – G-4 Żory
  3. Wojciech Karwowski z mamą Elżbietą – SP-3 Żory
  4. Weronika Orłowska z ciocią Ewą
  5. Jan Ficek z mamą – ZSP nr 8 Żory

II MIEJSCE

  1. Błażej Orszulik, Katarzyna Bartuś – ZSP nr 5 Żory
  2. Martyna i Piotr Bembenek – SP-13 Żory
  3. Ania Grzelak, Emil Tamioła, Magda Buchalik – P-22 Żory
  4. Julia Dandewicz, Natalia Herba, Patrycja Kalinowska – świetlica szkolna SP-15 Żory
  5. Karol Tomczak z ciocią Jonatą Garus – ZSP nr 8, P-8 Żory
  6. Nina Płaczek z mamą – ZSP nr 8 Żory

III MIEJSCE

  1. Malwina Midera, Lena Wawreczko, Fabian Janowiec – P-23 Żory
  2. Krzysztof Szymański z mamą – P-23  Żory
  3. Filip Mandel z mamą – ZS nr 8 Żory

 

PRACE INDYWIDUALNE – PRZEDSZKOLA

I MIEJSCE

  1. Jan Bywalec – P-12  Żory
  2. Maciej Gulczyński – P-8 Żory
  3. Julia Prątnicka – P-8 Żory
  4. Maja Krawczyk – P-23 Żory

II MIEJSCE

  1. Nikol Foks – P-23 Żory
  2. Julianna Kubat – P-12 Żory
  3. Aleksandra Koczy – P-12 Żory
  4. Milena Lazar – P-13 Żory
  5. Agata Groborz – P-8 Żory
  6. Klaudia Gąciarek – P-8 Żory

III MIEJSCE

  1. Julia Żur – P-12 Żory4
  2. Filip Cwajkowski – P-12 Żory
  3. Xavier Komosiński – P-12 Żory

 

PRACE INDYWIDUALNE – KLASY I-III

I MIEJSCE

  1. Tatiana Rusek – ZSP nr 5 Żory
  2. Hanna Nowak – ZSP nr 5 Żory
  3. Kacper Sładek
  4. Gabriela Porębska – SP-15 Żory
  5. Weronika Zawierucha – SP-15  Żory

II MIEJSCE

  1. Monika Korona – SP-13 Żory
  2. Alan Tekiela – SP-13 Żory
  3. Aleksandra Muszyńska – SP-15 Żory
  4. Jagoda Wilkosz – ZSP nr 5 Żory
  5. Nikolas Ciuk – SP-7 Żory
  6. Michał Pepek – ZS nr 8 Żory
  7. Aleksandra Zborowska – SP-15 Żory
  8. Mateusz Badura – SP-15 Żory
  9. Zuzanna Włodarczyk – SP-15 Żory
  10. Bartosz Kopij – SP-15 Żory
  11. Łukasz Owczarek – SP-3 Żory
  12. Natalia Małek - SP-15 Żory

III MIEJSCE

  1. Gracjan Chuć – ZSP nr 5 Żory
  2. Karol Zając – SP-13 Żory
  3. Julia Sykus – SP-13 Żory
  4. Dominika Nowak – ZSP nr 5 Żory
  5. Ewa Jakubczyk – SP-13 Żory
  6. Magdalena Gliklich
  7. Nikol Rusinowska – SP-15 Żory
  8. Tamara Galac – PSP Żorek
  9. Rafał Zagórski – SP-3 Żory

 

PRACE INDYWIDUALNE – KLASY IV-VI

I MIEJSCE

  1. Wojciech Chmielewski – ZSP nr 6 Żory
  2. Maja Trojnar – SP-3 Żory
  3. Oliwia Krawczyk – ZS-8 Żory
  4. Julia Płaczek – ZSP nr 8 Żory

II MIEJSCE

  1. Sonia Żugaj – ZSP nr 6 Żory
  2. Patrycja Ołubek – SP-15 Żory
  3. Marek Wiktor – ZS nr 8 Żory
  4. Julia Wańczura – SP-7 Żory

III MIEJSCE

  1. Nikodem Kostka – ZSP nr 6 Żory
  2. Agata Porwolik – ZSP nr 6 Żory
  3. Mateusz Krawczyk – ZSP nr 6 Żory
  4. Anna Rudnicka – SP-3 Żory
  5. Patrycja Osińska – SP-3 Żory
  6. Patryk Jędrzejczyk – SP-7 Żory

 

PRACE INDYWIDULANE – GIMNAZJUM

I MIEJSCE

  1. Franciszek Tomiak – G-4 Żory
  2. Oliwia Woryna – G-6 Żory

II MIEJSCE

  1. Agata Dunowska – G-4 Żory

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.