To pytanie, nawiązujące do wyjątkowego okresu w historii, towarzyszyć nam będzie w najbliższą sobotę. „Za czym kolejka ta stoi, czyli rodzina w PRL-u” będzie tematem pierwszego spotkania w ramach nowego cyklu muzealnego NIRwana, czyli Naukowe Inspiracje Rodzinne. Będzie naukowo i zabawnie.

Przeniesiemy się w czasie do lat 70. ubiegłego wieku. Spotkamy Jacusia i Tomusia, którzy opowiedzą nam jak wówczas spędzały czas dzieci, jak się uczyły i bawiły. Co dostawały pod choinkę i gdzie jeździły na wakacje.

A potem, kiedy już wszystko będziemy wiedzieć, zagramy w grę „Wniosek paszportowy”. Nagroda? Całkiem przyjemna – paszport i zaproszenie do Zabawkolandii na spotkanie z tajemnicą konika na biegunach.

Bawić się będziemy rodzinnie. Liczymy na pomoc rodziców i ich wiedzę.

 

WAŻNE INFORMACJE

Spotkanie dedykowane jest dzieciom w wieku od 5 do 9 lat. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby przyszły również dzieci młodsze i starsze.

Nie trzeba się wcześniej zapisywać.

 

CZAS I MIEJSCE

Sobota 23.09.2017 r.
Godz. 16:00
Start: sala konferencyjna Muzeum Miejskiego (poziom -1)

Cena biletu rodzinnego: 10,00 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.