Przewiń do:

Spotkanie z cyklu: Prowincjonalny Ogród Sztuk, poświęcone malarstwu współczesnemu, z powodu choroby prowadzącej, pani Katarzyny Podymy, nie odbędzie się. Zapraszamy Państwa na nie – 8 lutego – również w czwartek i również na godz. 18.00. Za zmianę bardzo przepraszamy. Wstęp 1,00 zł

Przed nami spotkanie ze sztuką XX wieku. Porozmawiamy o tym, jak znaleźć się w natłoku artystycznych pomysłów,  zmieniających się trendów i wizji artystycznych. Jednym słowem, porozmawiamy o czytaniu malarstwa dwudziestowiecznego. Wielkie nazwiska i kreacje artystyczne, skandale i wydarzenia tragiczne staną się kanwą dyskusji. A na deser, kilka tajników warsztatowych.

Prowadzenie: Katarzyna Podyma

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.