Przewiń do:

Oddajemy do rąk Państwa nową odsłonę informatorów muzealnych.

PROJEKTY CZAS ZACZĄĆ, CZYLI NOWE INFORMATORY MUZEALNE

Już po muzealnych wakacjach. Rozpoczynamy twórczy czas dyskusji naukowych. 
Wernisażem wystawy Niny Kontny-Łomozik „Lustra tożsamości” oficjalnie otwarty został projekt „Nasza tożsamość”. W ramach tak szeroko nakreślonego tematu zapraszamy na spotkania, wykłady, prezentacje, wystawy, a nawet debatę. 
Projekt będzie miał również swoją odsłonę edukacyjną. Od września do października ruszymy z cyklem poważnych zajęć na wesoło.
Oddajemy do rąk Państwa nową odsłonę informatorów muzealnych. Od tego momentu każdemu projektowi towarzyszyć będzie warstwa informacyjna w postaci „Informatora projektu” oraz „Edukacyjnego informatora projektu”.
W wydawnictwach tych znajdziecie Państwo kompendium informacji o wszystkich wydarzeniach, które zaplanowane zostały w ramach projektu. 
W najbliższym czasie pojawi się informator dla rodziców z ofertą muzealnych spotkań rodzinnych we wrześniu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.