Przewiń do:

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (zarówno klas IV-VI, jak i I-III) na udział w "Misji Żory".

Jest to cykl spotkań, w czasie których uczniowie zdobywają wiedzę na temat naszego miasta w trakcie rozgrywania gry pt. „Misja Żory”. Gra, wydana kilka miesięcy temu jest w tej chwili jedynym tego typu wydawnictwem zawierającym bogate informacje na temat Żor, które przekazuje tę wiedzę w atrakcyjny dla młodych ludzi sposób – przy użyciu kart wiedzy zawierających dane o poszczególnych miejskich obiektach i  planszy pokazującej najpiękniejsze zakątki miasta. Gra ma dwa poziomy trudności, więc zagrać w nią może zarówno młodsze dziecko, dopiero poznające swe otoczenie, jak i uczeń klas starszych, który już wcześniej poznał podstawowe informacje na temat Żor.

Każde dziecko wyjdzie z muzeum z kalendarzem dla dzieci, a zwycięzca turnieju otrzyma grę MISJA ŻORY sponsorowaną przez ŻSEK.

Spotkania odbywać się będą w Muzeum Miejskie w Żorach  ul. Muzealna 1/2,  w czwartki w godzinach dopołudniowych. Istnieje możliwość szczegółowego ustalenia godzin pobytu pod numerem tel. 32 43 43 714 wew. 201

Koszt spotkania wynosi 5 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.