Przewiń do:

Jak co roku w lipcu Muzeum zaprasza na zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbędą się zarówno w siedzibie Muzeum i w Centrum Edukacji Regionalnej w Osinach.

Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych tematów. A dla odbiorców indywidulanych czeka wystawa stała Polskie Poznawanie Świata, za którą Muzeum otrzymało nagrodę "Sybilla" i dwie nowe wystawy czasowe (w lipcu spotkamy się z pracami artystki Anny Bodzek-Sikory, a w sierpniu swoją twórczość pokaże Nina Kontny-Łomozik). Zapraszamy!

Wakacje w Muzeum Miejskim w Żorach: Punkt Informacji Miejskiej tel: 32 43 43 714, wew. 201.

Wakacje w Centrum Edukacji Regionalnej: Jadwiga Tabor (Kierownik Działu Edukacji Muzeum Miejskiego w Żorach) - e-mail: jadwigatabor@muzeum.zory.pl lub tel. 607 036 779.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.