Przewiń do:

Spotkanie z redaktorem Krzysztofem Błażycą.

4 lutego 2016 r. 17.00-19.00 (czwartek)

Święci i czarownicy, czyli jak obronić się przed dżu-dżu, zachować czyste ręce w polityce, i co zrobić gdy ojciec ma 139 żon. Przez Nigerię, Ugandę, Tanzanię, Kenię i Zambię - prezentacja fotograficzna i przybliżenie krajów z perspektywy reporterskiej, 50 min. Po spotkaniu możliwość nabycia książki "Tego drzewa nie zetniesz", zbiór reportaży z krajów prezentowanych podczas spotkania.

 

Kilka słów o autorze:

Krzysztof Błażyca, reporter, podróżnik, dziennikarz na co dzień związany z redakcją "Gościa Niedzielnego”. Publikuje również m.in. w: "Poznaj Świat", "Almanach prowincjonalny", kenijskim "Catholic Mirror". Współtwórca Fundacji Razem dla Afryki (www.razemdlaafryki.org) wspierającej projekty rozwojowe prowadzone przez misjonarzy w Nigerii, Ugandzie, Kenii (edukacja, pomoc medyczna, pomoc ofiarom handlu ludźmi - kampania: www.zbudujfreedom.pl). Autor zbioru reportaży "Tego drzewa nie zetniesz" (wyd. Bernardiinum, 2015)

UWAGA
Po wykładzie będzie możliwość zakupu książki autorstwa Pana Krzysztofa Błażycy pt. "Tego drzewa nie zetniesz"
 
 
 
Przy współpracy z 
                                                               
 

Lokalizacja:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.