Przewiń do:

Była reprezentantka Polski w koszykówce, absolwentka Wydziału Turkologii Uniwersytetu Jagiellońskiego -– IWONA DZIURA, autorka książki: „Dziura w Podróży", którą portal literacki Granice.pl okrzyknął Najlepszą Książką na Jesień 2017, spotka się z Państwem w Muzeum, w sobotę, 20 stycznia (godz. 17.00) w ramach cyklu: Muzeum na luzie.

„Dziura w podróży" opowiada o perypetiach autorki podczas wyjazdu do Rumunii i Mołdawii. „Beztroska opowieść podróżnicza z potężną dawką humoru i pozytywnym przesłaniem" – tak Iwona Dziura pisze o niej na swojej stronie internetowej. Książka zdobyła Nagrodę Główną Publiczności w kategorii: podróże literackie i nominację do Nagrody Głównej Jury w tejże kategorii we wspomnianym plebiscycie. Była też nominowana do nagrody: „Eldorado" – Książka Podróżnicza Roku 2017 w plebiscycie portalu Mediatravel.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.