Przewiń do:

Zapraszamy dzieci w ferie do Muzeum, indywidualnie i grupowo (warunkiem odbycia się zajęć jest uczestnictwo w nich co najmniej siedmiorga dzieci, w wieku od 6 lat).

„Portret podróżniczki”
Kto nie słyszał o dzielnej Neli reporterce, która niestrudzenie przemierza kontynenty? Znamy ją z barwnych relacji, których dostarcza nam ze wszystkich swych odległych wypraw. Brawa dla tego, kto potrafi wymienić choć trzy inne podróżniczki, które dzięki swej odwadze przecierały szlaki i odkrywały tajemnice najdalszych zakątków świata. Poznajmy te dzielne odkrywczynie. Przyjrzyjmy się kim były i z jakimi problemami musiały zmagać się na co dzień. Zajrzyjmy do ich walizek oraz do ich podróżniczych relacji. Dziewczyny i chłopaki – przygoda czeka!

Proponujemy następujące wyprawy:
1. Bez walizki dookoła świata z Nelly Bly
2. Na ryby do Afryki z Mary Kingsley
3. Saniami po Syberii z Marią Czaplicką

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 11:30 i od 12:00 do 13:30.
Bilet wstępu kosztuje 5 zł.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.