Przewiń do:

Dzień Flagi – okoliczność, na którą powrócił, realizowany przy współpracy z Muzeum i Miastem Żory, projekt naszej koleżanki Anny Flagi, ale inny nieco, bo w innych czasach i innych przez to Żorach, niż 11 listopada ubiegłego roku, kiedy to po raz pierwszy zatrzepotały w mieście flagi Ani.

– Chciałabym w okresie pandemii dać Wam trochę uśmiechu i nadziei – pisze Ania na swoim profilu FB, w zapowiedzi tego co przed Muzeum wydarzyło się 2 maja. – Stworzyłam dla Was Flagę Nadziei jako sztandar optymizmu, dobrej myśli i na znak zwycięstwa. – Mam ufność, że „jutro” będzie lepiej...

Flaga Nadziei powiewała w zielonej przestrzeni wokół Muzeum symbolicznie przez jeden dzień. Można zobaczyć ją w Internecie, na portalach społecznościowych Muzeum i profilu Ani. – Życzę Wam dużo zdrowia i uśmiechu – dodaje autorka.

Akcja w ramach projektu „Flagi pani Flagi”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.