Przewiń do:

Porozmawiajmy o fotografowaniu „inności”. Co nas urzeka w ludziach i krajobrazach z dalekich stron? Czy fotografia oswaja nas z różnorodnością świata?

O tym oraz o innych niecodziennych sytuacjach związanych z fotografowaniem rozmawiać będziemy już w piątek 13 grudnia. Gościem spotkania będzie Henryk Mazurek nie tylko „lekarz bez granic”, ale również utalentowany fotograf, który opowie o swoich doświadczeniach z aparatem w tle. 
Będzie o początkach i przypadkowej znajomości z profesorem Meisnerem, zabawnych sytuacjach, w których aparat odegrał główną rolę, wreszcie o wystawach i nagrodach, czyli sławie… Ten ostatni aspekt – zupełnie przypadkowy – może w życiu namieszać. A czy miesza w życiu lekarza? Odpowiedź już w piątek. Zapraszamy…
Spotkanie jest elementem projektu „Kolekcjomania”, który towarzyszy wystawie „Kolekcjoner światów”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.