Przewiń do:

Szanowni nauczyciele, uczniowie, przedszkolaki i wszyscy, którzy nie mają jeszcze planów powakacyjnych na pierwszą połowę września! Zapraszamy na muzealny Przystanek Żory za 1 zł, ale tylko w okresie od 4 do 15 września.

Dlaczego? W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa proponujemy dla najmłodszych grę o mieście, które jest dla nas żorzan najważniejszym dziedzictwem. A jeżeli uczyć się i poznawać, to oczywiście najlepiej na wesoło, czyli grając i rywalizując ze sobą. Sprawdźmy, które przedszkole będzie najlepsze, która klasa zdobędzie trofeum „Mistrza Przystanku Żory”. Korzyści płynące z udziału są bezcenne – „bezbolesna” wiedza z zakresu historii, kultury i architektury Żor.

Zajęcia będą prowadzone na bazie gry planszowej „Misja Żory”.
Serdecznie dziękujemy Żorskiemu Stowarzyszeniu Edukacyjno-Kulturalnemu za umożliwienie wykorzystania pomysłu w trakcie zajęć w Muzeum.

Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu 32 / 43 43 714 lub bezpośrednio na recepcji muzealnej. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o telefon do pani Danusi Kolarskiej – szefowej Przystanku muzealnego (32 / 43 43 714 wew. 203)

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.