Przewiń do:

Witamy wszystkich Edukujących i Edukowanych prawie po wakacjach!

Zapraszamy do Muzeum na zajęcia po reformie. Postanowiliśmy wrócić do starego, sprawdzonego systemu działań projektowych.

Stąd nowa oferta już w ramach projektu „Nasza tożsamość”. Brzmi zbyt poważnie? I dobrze, bo temat jest ważki, ale to nie powód, aby się z nim nie zmierzyć. Nie ma znaczenia, czy odbiorcą będzie świeżak pierwszoklasista czy oświecony człowiek z ósmej klasy. Sposób prowadzenia zostanie dostosowany do umiejętności odbiorcy, ale z zachowaniem informacji ważnych i podstawowych. Jednym słowem zajęcia są dla wszystkich zainteresowanych wzbogaceniem wiedzy o mieście, jego historii i zabytkach, ale również wprowadzeniem elementów wiedzy o tożsamości i patriotyzmie dnia codziennego.

 

Nowością jest oferta wycieczki. Jeżeli nie macie pomysłu na szkolny dzień, to „Operacja Haering” jest dla Was.

Więcej informacji znaleźć można w informatorze edukacyjnym projektu oraz folderze wycieczkowym, który jest dostępny w siedzibie Muzeum lub do pobrania ze strony www.muzeum.zory.pl

 

W zakresie zajęć pozaeuropejskich zmiana polega na uproszczeniu i dostosowaniu materiału do systemu pracy szkoły. Ale o tym następnym razem…

 

Nauczycielom proponujemy zapisy do muzealnej bazy ważnych adresów mailowych. Dzięki temu, dostawać będziecie Państwo najświeższe propozycje i informacje.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.