Przewiń do:

18 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzeów i to właśnie wtedy przypada NOC MUZEÓW (w tym roku z poniedziałku na wtorek).

Na wtedy też chcielibyśmy po raz pierwszy w czasie pandemii zaprosić Państwa do siebie. Nie planujemy Nocy w oprawie jaką znacie z lat poprzednich – nie pozwolą nam na to względy bezpieczeństwa – ale chcielibyśmy, by można było już wtedy choćby tylko obejrzeć nasze wystawy.

Zapraszamy Państwa do nas od 17.00 do 23.00. Niestety, ze względów bezpieczeństwa, będziemy jedynie oprowadzać Państwa po wystawach, ale historie, które im towarzyszą są naprawdę fascynujące, więc na pewno warto się wybrać, zwłaszcza jeśli się jeszcze w Muzeum nie było  :) Wkrótce poinformujemy Państwa, w jaki sposób odbywać się będzie zwiedzanie, póki co zostańcie w domu...

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.