Przewiń do:

Zapraszamy na spotkanie z polsko-kolumbijskim małżeństwem, Claudią Cardenas i Dominikiem Bacem, którzy opowiedzą Państwu o „Kolumbii – sercu świata”. 23 listopada (czwartek), godz. 18.00. Wstęp 1,00 zł

To będzie intrygująca opowieść o odległym kraju i jego mieszkańcach, przy okazji relacji z wyprawy na Sierra Nevada de Santa Marta – najwyższe nadmorskie pasmo górskie na świecie, wyrastające w odległości zaledwie 40 km od brzegów Morza Karaibskiego. Odbędziemy niezwykłą podróż w czasie i do wnętrza nas samych, w poszukiwaniu wartości i energii życia oraz wiedzy o potrzebie równowagi na Ziemi i uniwersalnej filozofii naszego istnienia.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.