Przewiń do:

Mówi się, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. A co się stanie jeżeli połączymy obraz ze słowami i muzyką? Jaki będzie efekt?

Cóż, jeżeli chcecie się przekonać, to obejrzyjcie krótki film opowiadający o naszym muzeum i wystawie „Polskie poznawanie świata”. Dowiecie się nie tylko wielu ciekawych informacji o eksponatach, ale także o tym jak wystawa powstawała, co jest jej myślą przewodnią oraz tego jak można ją oglądać. Jak się okazuje, oglądanie eksponatów przez szybę to tylko jeden ze sposobów…
 
Autorem filmu jest zaprzyjaźniony z Muzeum Miejskim artysta, Zbigniew Szendera, który wywodzi się z Żor a w tej chwili mieszka w Niemczech.
 
Zobacz film TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.