Przewiń do:

Doświadczenia muzycznego „Prowincjonalnego Ogrodu Sztuk” już za nami.

Okazało się, że formuła spotkania część osób zaskoczyła. Element dyskusji, który pojawił się w pierwszej części lekko „wytrącił z równowagi” niektórych gości. Ale na tym polega to szaleństwo.

Z dala od komputera i FB, chcemy spotkać się i w sposób twórczy porozmawiać na różne tematy – oto cel, jaki nam przyświeca. Za to druga część, była pięknym muzycznym komentarzem, a właściwie kontynuacją dialogu, tyle że muzyczną.

Mamy nadzieję, że w tle pojawiła się refleksja związana z tematem. W każdym bądź razie, kolejne spotkanie wrzucamy w plany. Przypominamy, że impulsem do spotkania była wystawa sztuki Niny Kontny-Łomozik „Lustra tożsamości”, którą można oglądać jeszcze do 27 sierpnia.

A za tydzień zapraszamy do kontynuowania rozmowy na temat tożsamości, ale tym razem pod kątem odpowiedzi na pytanie: „Czy człowiekowi potrzebna jest tożsamość”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.