Przewiń do:

14 grudnia (w czwartek) zapraszamy do Muzeum Miejskiego, na godz. 18.00, na spotkanie promocyjne Kalendarzy żorskich 2018 w wersji dla dorosłych i dla dzieci.

Zachęcamy Państwa do zakupu Kalendarzy: dla dorosłych – w cenie 22 zł (w dniu promocji), po promocji 27 zł i dla dzieci – w cenie 5 zł ( w dniu promocji), po promocji 8 zł. To ważne źródło informacji o tym, co działo i dzieje się w Żorach. Czy wiecie, np. o tym, że Gustaw Morcinek, autor słynnego "Łyska z pokładu Idy" ofiarowywał książki powstającej w Żorach przed laty bibliotece publicznej? Albo czy kojarzycie nazwę "Kyncyrz", a może jednak "Kencerz" – mieszkańcy Rownia (a może jednak rowienioki) – na pewno tak... . By wiedzieć więcej warto mieć w domu taki Kalendarz, tym bardziej, że jeszcze chwila, a każdy jego rocznik stanowić będzie wydawniczą kolekcjonerską perełkę. My w Muzeum dobrze o tym wiemy – czas mija, mijamy mijacie...

Na zakupy zapraszamy do Muzeum Miejskiego przy ul. Muzealnej i księgarni "Sowa" przy ul. Ks. Klimka.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.