Przewiń do:

Spotkamy się na „Przystanku Żory” 11 sierpnia (w sobotę) i grać będziemy przez dwie godziny – od 15:00 do 17:00. park Cegielnia- skwer obok namiotu ZPT.

Kropkowo. Zagraj w to! 11.08.2018 godz.15-17
Nasze muzealne kropki wychodzą poza mury Muzeum. Po raz pierwszy zapraszamy do wspólnej gry „Kropkowo” wszystkich – starszych, młodszych, rodziny, koleżanki oraz kumpli z podwórka.Nie jest ważne, ile masz lat i jaką posiadasz wiedzę. Kropkowo to gra, która wymaga poczucia humoru, umiejętności kojarzenia, pomysłowości i sprytu. Podczas gry rządzi mózg, ale potrzebne są również nogi i ręce. Przygotuj się na wygibasy i przeplatanki. Wszystko w imię dobrej zabawy i dotknięcia ostatniej Metakropki. Gramy drużynowo, rodzinami, z rodzicami i dziadkami lub łączymy się w pary, a nawet walczymy samodzielnie, postaramy się nie odesłać nikogo. O co będziemy pytać, zanim ruszymy nogą czy ręką? O wszystko. Nikt jeszcze nie wie, co się wydarzy…

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.