Przewiń do:

Historia sztuki nie jest łatwym przedmiotem, ale hej! Nie znaczy to, że musi być też nudnym :) Razem przyjrzymy się dziełom z całego świata...

Jeśli interesuje Cię sztuka i chcesz wiedzieć o niej coś więcej, ale kojarzysz jedynie Słoneczniki Van Gogha  i Monę Lisę Leonarda, a brokat kojarzy Ci się jedynie z kiepskimi lifehackami z Youtube’a (albo, zamiast tego brokatu: …emballage brzmi dla Ciebie bardziej jak nazwa drogich perfum), to te wykłady są właśnie dla Ciebie!

Historia sztuki nie jest łatwym przedmiotem, ale hej! Nie znaczy to, że musi być też nudnym =) Razem przyjrzymy się dziełom z całego świata, zajrzymy pod ramy obrazów, dowiemy się czy da się malować jajkami po ścianie i sprawdzimy, co wspólnego mogą mieć ze sobą jaskiniowiec sprzed tysięcy lat i Banksy. No to jak? Wpadniecie?

Wykłady generalnie dla młodzieży, ale zaglądać do dowodów nie będziemy =)

Prowadzenie: Alicja Maciejewska, Olga Hrytsaienko

 

Wstęp: 2 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.