Przewiń do:

Pluszowy miś odegrał z całą pewnością w życiu każdego z nas znaczącą rolę. Ma go każde dziecko, a pewnie i niejeden dorosły przechowuje go pieczołowicie z myślą o następnych pokoleniach.

To ważny przyjaciel dzieciństwa, strażnik wygodnego łóżeczka i bezpiecznego snu. I nawet jeżeli jest to miś o bardzo małym rozumku, to nam nie przeszkadza, kochamy go bezkrytycznie. 

Jego historia jest już na tyle bogata, że trafił również do zbiorów muzealnych. Na co dzień dumnie spoczywa zabezpieczony w pudełeczku na muzealnej półce. 
Wyjątkowo, w sobotę podczas Zabawkolandii, wystawi swój ciekawski nosek i pokaże się nam w pełnej krasie.

Zapraszamy na spotkanie z nim i jego rodziną. Pod lupę weźmiemy wszystkie jego łapki, uszka i co tylko jeszcze… Będziemy rozmawiać o tym, dlaczego misie są dla nas takie ważne i skąd się wzięły. Sprawdzimy, czy kochają je dzieci na całym świecie i jak się z nimi bawią.
Będzie więc mowa o Kubusiu Puchatku, Misiu Paddingtonie i naszym swojskim Uszatku. Dla maluchów, pewnie powiecie. Udowodnimy, że nie tylko. Miś to nie tylko przytulanka, to potęga ekonomiczna i marka sama w sobie.

Przed nami historia „misiologii”, czyli nauki o misiach, ale również zabawy i warsztaty dla każdego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.