Przewiń do:

Warsztaty rysunku i malarstwa dla wszystkich, dużych i małych.

Lubicie czasem coś sobie naszkicować? To Was odpręża i daje poczucie, że tworzycie coś wyjątkowego? Macie ochotę nauczyć się podstaw rysunku postaci i portretu? Kurs rysunku krok po kroku, a do tego praca z żywym modelem pod okiem artysty-plastyka pozwoli Wam rozwinąć swoje umiejętności i talenty. Pamiętajcie, że praktyka czyni mistrza.

Spotykamy się, jak zwykle, co pierwszy czwartek miesiąca w Muzeum.  Materiały do rysunku zapewnia Muzeum.  Pamiętajmy o maseczkach, nadal obowiązuje reżim sanitarny. Ilość osób ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną (32 43 43 714 w. 201).

 Warsztaty prowadzone są w ramach projektu wystawienniczo-edukacyjnego „Praca, pasja, przyjaźń. Ocalić od zapomnienia” w cyklu „Spotkania przy sztaludze”.

Prowadzenie: Anna Flaga

Wstęp: 10 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.