Przewiń do:

Naval, słynny były operator słynnej jednostki GROM, weteran misji Wojska Polskiego w Iraku i Afganistanie, autor książek, m.in. „Ostatnich gryzą psy”, „Przetrwać Belize”, „Chłopaki z Marsa”, a także poradników: „Ekstremalnie” i „Strzelnica Navala”. W 2021 r. napisał książkę „Świat na celowniku”. Przeczytać  powinni ją nie tylko miłośnicy jednostek specjalnych czy survivalu. Z porad Navala dotyczących zasad bezpiecznego podróżowania i przebywania w najbardziej egzotycznych miejscach świata.

Zajrzeć do niej powinien każdy kto wybiera się gdzieś dalej za granicę. O czym na spotkaniu będzie mówił Naval? W dużej mierze zależeć to będzie od uczestników tego wydarzenia i pytań, które mu zadadzą.

Prowadzenie: Tomasz Górecki

Wstęp wolny


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.