Przewiń do:

Kolejne wakacje – gorąco, nuda, bezczynność. Ile można? Czas na twórcze wyzwanie, wyprawę w nieznane i przygodę. Czas trwania od 2 lipca do 27 lipca.

Wszystko to znaleźć można w programie akcji: Czy leci z nami pilot? Tym razem wybieramy się do dalekiej Japonii, na wyspę Hokkaido. Czas na spotkanie w wiosce ajnuskiej, na sprawdzenie jak ludzie tam żyją, co robią, jak pracują i jak świętują.

Akcja toczyć się będzie w jednej z wiosek, na tle eksponatów przywiezionych z dalekiego Biratori, pod okiem Bronisława Piłsudskiego i z towarzyszeniem opowieści Misia. W planie słuchanie, mówienie, zgadywanie, wymyślanie, szukanie i tworzenie. Jednym słowem ciekawe zajęcia z warsztatami.

 

Czas trwania wyprawy: 1,5 godziny

Koszt wyprawy: 5,00 zł od uczestnika

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.