Przewiń do:

Czy życie kończy się po sześćdziesiątce? Zdecydowanie nie! Zapraszamy więc wszystkich energicznych, ciekawych świata, sześćdziesięciolatków plus , na spotkanie podróżnicze. Traktujemy je jako przygotowanie do większych przedsięwzięć.

Rozmawiać będziemy o tym, jak szacowny wiek traktowany jest w innych kulturach, czy wszędzie jednakowo podchodzi się do kwestii podeszłego wieku oraz jakie widzimy różnice i od czego one zależą…

Czy bycie 60+ to odchodzenie w cień? Czy może raczej czas na dzielenie się doświadczeniem i wiedzą, a może również czas rozwijania zainteresowań, pasji, osobowości?

Szanowni Państwo, przyjdźcie i podzielcie się waszymi doświadczeniami, spostrzeżeniami i uwagami. Czekamy na was i waszą mądrość…

 

Niedziela 24.09.2017 r.
godz. 14:00 i 16:00
cena biletu 1,00 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.