Przewiń do:

Zapraszamy na przedświąteczne warsztaty. Stworzone dzieła będą zapewne doskonałym prezentem dla nas samych, czy bliskich.

Sztuka ze swojego założenia opiera się na recyklingu. Wykorzystuje dostępne idee i motywy, tworząc z ich pomocą nową jakość. Jeśli dodamy do tego użycie nowych materiałów, to mamy twórczość równie inspirującą co ekologiczną. Zapraszamy do sztalug całe rodzinki, tym bardziej przed Świętami – Niech to będzie preludium do ich wspólnego przeżywania.
*W ramach akcji artystycznej „Flagi pani Flagi. Tematyka – artyści 20-lecia międzywojennego w Polsce (Władysław Strzemiński, Katarzyna Kobro, Henryk Stażewski). Inspiracja – sztuka polska XX wieku.
W trakcie warsztatów będą realizowane obrazy z elementów porzuconych i niepotrzebnych (materiały, sznurki, papiery, guziki, koraliki, druty i inne). Osoby zainteresowane proszę o przyniesienie "niepotrzebnych drobiazgów" do wykonania obrazów. Będziemy ciąć, kleić i malować. 
Spotkanie jest elementem projektu „Kolekcjomania”, który towarzyszy wystawie „Kolekcjoner światów”.

Prowadzenie: Anna Flaga
Wstęp: 5 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.