Przewiń do:

Planszowa gra dydaktyczna

Gra dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z rozróżnieniem na dwa  poziomy trudności. Nasza gra rodzinna zawiera  najistotniejsze wiadomości o Żorach, które przyczynią się do zdobycia wiedzy z zakresu historii, kultury i architektury o naszym mieście
 
Grę można zakupi, w Punkcie Informacji Miejskiej znajdującym się w Muzeum Miejskim w Żorach
Cena detaliczna - 39 zł
Cena hurtowa (od 5 szt.) - 35 zł
 
Żorskie Stowarzyszenie Edukacyjno – Kulturalne jest autorem  zadania publicznego, polegającego na promowaniu miasta, poprzez wydanie planszowej gry dydaktycznej poświęconej wiedzy o Żorach pt. MISJA „ŻORY”.Projekt jest wspierany i współfinansowany  przez Biuro Promocjii Prezydenta Miasta Żory. Autorami projektu są: Grzegorz Granek i Jadwiga Tabor. Obudowę, konstrukcję, zasady i zadania do gry  opracowały: Jadwiga Tabor, Leokadia Buchman i Urszula Niechoj. Grafikę i skład przygotowała Anna Flaga. Pomoc i wsparcie w tworzeniu gry okazało Muzeum Miejskie w Żorach.
 
Redakcja merytoryczna: Jadwiga Tabor, Leokadia Buchman, Urszula Niechoj, Jan Delowicz
Wydawca: Żorskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne, Urząd Miasta Żory, Muzeum Miejskie w Żorach.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.