Przewiń do:
Cena: 5.00 zł

Historia Sportu w Żorach to książka, dzięki której poznamy wybitnych sportowców, trenerów i działaczy związanych z miastem,  dawne kluby i stowarzyszenia sportowe.

Historia Sportu w Żorach to książka, dzięki której poznamy wybitnych sportowców, trenerów i działaczy związanych z miastem,  dawne kluby i stowarzyszenia sportowe, zobaczymy jak prezentowały się dawniej żorskie obiekty sportowe i ośrodki rekreacyjne oraz co nowego powstanie w niedalekiej przyszłości. Polecam wszystkim mieszkańcom Żor i miłośnikom sportu.
 
,,Historia sportu w Żorach" w opracowaniu Ireneusza Stajera (red.), Muzeum Miejskie, Żory 2010r. 

Charakter wydawnictwa: monografia poświęcona historii sportu w Żorach, opisująca wybitnych sportowców, trenerów i działaczy związanych z miastem, dawne kluby i stowarzyszenia sportowe, prezentująca żorskie obiekty sportowe i ośrodki rekreacyjne.

Wydawca: Muzeum Miejskie w Żorach
Miejsce i rok wydania: Żory 2010
Ilość stron: 200
Język publikacji: polski
Oprawa miękka, format 23,7 x 17 cm.

 
ISBN 978-83-927506-8-0   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.