Przewiń do:

PRZYDATNE INFORMACJE

• Tematy zajęć zostały opracowane z myślą o uzupełnieniu i rozbudowie wiedzy szkolnej. Stanowią logicznie ułożony cykl, który nauczyciel może realizować w ciągu roku szkolnego.
• Zajęcia każdorazowo dostosowywane są do poziomu wiedzy odbiorców, z założeniem jednak, że zakresem treści wyjdą poza program szkolny.
• Zajęcia prowadzone są w poważnej wykładowej formie z elementami konwersatorium, ale z wykorzystaniem różnych środków i metod dydaktycznych umożliwiających pełnię poznania uczestnikom. Jednym słowem, poważnie brzmiące tematy realizowane są w przyjaznej formie i dowcipem w tle.
• Nauczyciel może zamówić zajęcia na wybrany przez siebie temat, wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia z Działem Edukacji.


Jak zamówić zajęcia…

Szanowny Nauczycielu, jeżeli chcesz zamówić zajęcia dla swojej grupy w Muzeum:
skontaktuj się z nami telefonicznie dzwoniąc pod numer (32) 43 43 714 wew. 201 
albo przyjdź do nas osobiście. Osoba obsługująca recepcję muzealną, pomoże w wyborze właściwych zajęć i doradzi, od czego zacząć. Ustalenie terminu będzie jedynie formalnością. 


O ludziach ...

Koordynatorem całości działań muzealnych jest Marietta Kalinowska-Bujak..
Ofertę edukacyjną przygotowują pracownicy Działu Edukacji.


Dla szkół przedszkoli i szkół podstawowych

  • Tomasz Górecki
  • Danuta Kolarska

Dla szkół średnich

  • Joanna Cyganek
  • Tomasz Górecki

W pracach nad ofertą biorą udział również pracownicy działów merytorycznych: Jacek Struczyk, Małgorzata Dec i Katarzyna Podyma.
 

INFORMACJE DODATKOWE:
Czas trwania wszystkich zajęć (za wyjątkiem wycieczek): dwie godziny dydaktyczne

INFORMACJE PODSTAWOWE
Muzeum Miejskie w Żorach 
adres: ul. Muzealna 1/2, 44-240 Żory
e-mail: muzeum@muzeum.zory.pl
www.muzeum.zory.pl, www.naszatozsamosc.pl
tel. 32 47 57 480, tel. 32 43 43 714

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.