Przewiń do:

Mamy już pierwszy numer informatora dla dorosłych pod nazwą „Eksperiencja”.

Dlaczego tak go nazwaliśmy? Przyczyna jest prosta. Nic bardziej nie wiąże się z wiekiem dorosłym, niż doświadczenie. A doświadczenie to eksperiencja, która brzmi tajemniczo i kusząco.

Zwracamy uwagę na nowe cykle: Śladami żorskich zabytków oraz Oko na świat. Szczególnie, zapraszamy na drugie spotkanie w ramach „Żorskich wspominek”. Tym razem, pretekstem do historycznych rozważań będą początki osiedla „700-lecie Żor”. Ważnym wydarzeniem będzie wernisaż wystawy rozpoczynający nowy projekt kulturoznawczo-edukacyjny „Los Wayúu – ludzie słońca i wiatru” i oczywiście pierwsze spotkanie z cyklu „Oko na świat”.

Miesiąc zakończymy w Prowincjonalnym Ogrodzie Sztuk. Wrócimy do dyskusji związanej z tożsamością, ale tym razem w sytuacji zagrożenia.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Liczymy na spotkanie w Muzeum…

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.