Przewiń do:

Jadwiga Tabor znowu nagrodzona!

Pierwsze miejsce i tym samym tytuł Człowieka Roku 2016 Dziennika Zachodniego w Żorach zdobyła Jadwiga Tabor, kierownik Centrum Edukacji Regionalnej w Żorach. To kolejne, po otrzymaniu nagrody miejskiej Phoenix Sariensis, wyróżnienie dla pani Jadwigi, potwierdzające jej ogromne zaangażowanie i pasję w promowaniu śląskiej kultury i historii Żor na różnych polach. Artykuł na temat zwyciężczyni plebiscytu już za tydzień w Tygodniku Żory - w Dzienniku Zachodnim. 

Drugie miejsce zdobyła Zyta Markulak - wolontariuszka żorskiego Hospicjum im. Jana Pawła II, a na trzecim miejscu uplasowała się natomiast Helena Karwot, prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żorach.

Trzy osoby z najwyższą liczbą głosów przechodzą do etapu wojewódzkiego naszego plebiscytu, zachowując swoje głosy.

 

W imieniu dyrektora Muzeum Miejskiego w Żorach serdecznie gratulujemy pani Jadwidze Tabor za zdobyty tytuł "Człowieka Roku 2016" i kibicujemy dalej.

 

Źródło: http://zory.naszemiasto.pl/artykul/jadwiga-tabor-czlowiekiem-roku-2016-w-zorach,4012378,art,t,id,tm.html

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.