Przewiń do:
Cena: 27.00 zł

KALENDARZ ŻORSKI 2018 wydany przez Muzeum Miejskie w Żorach

„Kalendarz Żorski 2018” to obowiązkowa pozycja dla każdego zaangażowanego mieszkańca, która w dziewięciu obszernych rozdziałach zawiera zbiór tekstów o naszym mieście.

Znajdziemy tu m.in.: opisy licznych imprez i wydarzeń kulturalnych czy sportowych, charakterystykę infrastruktury miejskiej oraz wspomnienia i prezentacje działalności różnych instytucji. W ubiegłym roku obchodziliśmy wiele ważnych rocznic, co znalazło odzwierciedlenie w artykułach. Kalendarz stanowią relacje licznego grona autorów dla jednego indywidualnego czytelnika. W kalendarzu przedstawiono wiele tekstów unikalnych – niepublikowanych dotąd w żadnych wydawnictwach. Przybliżają one dzieje naszego miasta i dają świadectwo jego dnia dzisiejszego.

Kalendarz Żorski
red. Lucjan Buchalik, Józef Chmiel, Jan Delowicz
Kompendium informacji o życiu społecznym, politycznym i kulturalnym miasta w roku 2017.
wydawca: Muzeum Miejskie w Żorach
miejsce i rok wydania: Żory 2017
ISSN 1426-7403
liczba stron: 328
język publikacji: polski

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.