Przewiń do:
Cena: 5.00 zł
Kalendarz Żorski dla dzieci 2015 zawiera wiele interesujących wiadomości na temat Żor, przygotowujących do konkursów Znam moje miasto oraz Wędrujemy po Żorach.
Kalendarz Żorski dla dzieci 2015 zawiera wiele interesujących wiadomości na temat Żor, przygotowujących do konkursów Znam moje miasto oraz Wędrujemy po Żorach.
Pozycja ta jest skarbnicą wiedzy o Żorach, ich historii i czasach współczesnych.
Poprzez zamieszczone w kalendarzu krzyżówki i zadania pragniemy wyposażyć Was w wiedzę o mieście i regionie. W tym numerze przybliżamy Wam dzielnicę Rój, zapraszamy do Galerii u Michalików w rogoźnej, przedstawiamny uczniów z pasjami oraz utalentowanych mlodych mieszkańców Żor.
W roku 2015 wspominamy 70-tą rocznicę Wyzwolenia Żor. Jest zatem okazja, by jeszcze lepiej poznać ważne wydarzenia z historii miasta. Z racji tych, którzy przeżyli i pamiętają tamte dni dowaidujemy się o przeszłości Żor. Przypominamy miejsca pamięci - mogiły więźniów oświęcimskich i żołnierzy, którzy polegli w Żorach w czasie II wojny światowej.
„Kalendarz Żorski dla dzieci 2015”. Zespół redakcyjny: Jadwiga Tabor, Urszula Niechoj, Leokadia Buchman, Jan Delowicz. Muzeum Miejskie, Żory 2015
str. 72, oprawa miękka, format 22,5 x 16 cm
ISSN 1731-6529

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.