Przewiń do:

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym możesz wygrać muzealne wydawnictwo „Nasza tożsamość” - bogato ilustrowaną publikację dokumentująca kolekcję działu historii i kultury regionu Muzeum Miejskiego w Żorach oraz album „Ślad naszych pasji” prezentujący artystów żorskich  i ich dzieła.

Karty konkursowe do pobrania są w Punkcie Informacji Turystycznej siedzibie Muzeum Miejskiego w Żorach, ul. Muzealna1/2, Żory, tel. 32 43 43 714 w. 201, na stronie muzeum.zory.pl (do pobrania)

Dostarczenie kart konkursowych do dnia 27.09.2023 roku do godz. 15.30.

O przyznaniu nagród decyduje kolejność zgłoszeń z prawidłowymi odpowiedziami.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 28.09.2023 r. o godz. 17.30 w Muzeum Miejskim w Żorach, ul. Muzealna 1/2 przy okazji wykładu.

Komisja przyzna 3 równorzędne nagrody rzeczowe.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na muzealnym facebook-u, a zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie na podstawie podanych danych.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zakreślić poprawne odpowiedzi na karcie konkursowej  i dostarczyć ją podpisaną (imię i nazwisko i telefon wraz ze zgodą na przetwarzanie danych) do Punktu Informacji w Żorach, który znajduje się pod adresem ul. Muzealna 1/2.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Ławeczka Bimlera. Porozmawiajmy o tożsamości”. Projekt dofinansowany ze środków programu własnego Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku pn. „Rzeźba w przestrzeni publicznej dla Niepodległej – 2023” pochodzących z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.