Przewiń do:
Cena: 30.00 zł

Leksykon Żorski zawiera w sobie zarówno fakty historyczne dotyczące naszego miasta, zasłużonych w przeszłości dla miasta osób, geografii i przyrodzie, a także kryje wiedzę na temat Żor współczesnych, żyjących tu ludzi i organizacji.

Leksykon Żorski zawiera w sobie zarówno fakty historyczne dotyczące naszego miasta, podaje informacje na temat zasłużonych w przeszłości dla miasta osób, obejmuje informacje o żorskiej geografii i przyrodzie, a także kryje wiedze na temat Żor współczesnych, żyjących tu ludzi i organizacji, zmieniających to miasto w ostatnim dwudziestoleciu.
 

Leksykon żorski
pod red. Lucjana Buchalika, Tomasza Góreckiego

 Charakter wydawnictwa: uporządkowany zbiór wiedzy o mieście – jego historii i ludziach, z elementami informacji geograficznych i przyrodniczych, w formie haseł wraz z podstawowymi opisami

 Wydawca: Muzeum Miejskie w Żorach

Miejsce i rok wydania: Żory 2010

 Liczba stron: 516

Oprawa twarda, format 24,5x17 cm

Język publikacji: polski

 

Wyróżnienie Marszałka Województwa Śląskiego za Wydarzenie Muzealne Roku 2010 w kategorii wydawnictwa książkowe.
 
 
 
ISBN 978-83-927506-6-6

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.