Przewiń do:
Cena: 20.00 zł
"Ludzie i kultury to książka zawierająca wyniki badań prowadzonych przez polskich antropologów kultury, w różnych rejonach Polski oraz krajach pozaeuropejskich.
 
"Ludzie i kultury to książka zawierająca wyniki badań prowadzonych przez polskich antropologów kultury, w różnych rejonach Polski oraz krajach pozaeuropejskich. Publikacja z pewności zaciekawi każdego komu bliskie są zainteresowania człowiekiem i kulturą. Chodzi bowiem o to „by ludzie należący do jednego społeczeństwa albo jednej kultury, rozumieli członków innego społeczeństwa i innej kultury”.
 

red. Irena Bukowska-Floreńska
Opracowanie zbiorowe zawierające wyniki badań polskich antropologów kultury w zakresie tematyki regionalnej i pozaeuropejskiej. Pierwszy tom rocznika antropologicznego.


wydawca: Muzeum Miejskie w Żorach
miejsce i rok wydania: Żory 2003
ISSN: 1731-8270
liczba stron: 302
język publikacji: polski
streszczenie: j. angielski

 
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.