Przewiń do:

MUZEUM MIEJSKIE W ŻORACH zaprasza do udziału w konkursach z cyklu Majowe święta w pieśni, poezji, prozie i sztukach plastycznych

 

- Konkurs recytatorski  „MAJOWE ŚWIĘTA W POEZJI I PROZIE” – 20.04.2016 r. godz. 9.00, MOK

- II edycji konkursu plastycznego dla dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych klas I -VI „JESTEM POLAKIEM I KOCHAM SWÓJ KRAJ”do dnia 25.04.2016 r.

Celem konkursu jest propagowanie postawy patriotycznej wyrażonej poprzez zdolności i umiejętności plastyczne. Udział w konkursie jest okazją do upowszechniania polskiej tradycji narodowej, wzmocnienia identyfikacji z miejscem pochodzenia i jego dziedzictwem kulturowym i świętami narodowymi przypadającymi w miesiącu maju. 

- II edycji konkursu plastycznego dla uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „ŚWIĘTO OGNIOWE W OCZACH MŁODZIEŻY”do dnia 25.04.2016 r.

Celem konkursu jest pokazanie postawy patriotycznej poprzez zdolności i umiejętności plastyczne w nawiązaniu do obchodzonego w Żorach Święta Ogniowego. Udział w konkursie jest okazją do kształtowania uczuć patriotycznych, upowszechniania tradycji naszego miasta, wzmocnienia identyfikacji z miejscem pochodzenia i jego dziedzictwem kulturowym. 

- Festiwal „PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ” – 5.05.2016 r., godz. 9.00, MOK

- Gala konkursowa pieśni i poezji - 12.05.2016 r.

 

UWAGA!

  • Regulaminy konkursów dostępne są w załącznikach
  • Prosimy dostarczyć organizatorom zgody rodziców – dostępne do pobrania w załącznikach

 

Zapraszamy do udziału w konkursach i życzymy sukcesów

 

Organizatorzy:

                                

 

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Prezydent Miasta Żory

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.