Przewiń do:
Cena: 20.00 zł

Książka popularnego dziennikarza i publicysty Ireneusza Stajera, która ukazała się nakładem Muzeum Miejskiego w Żorach w 2016 r.

Autor zaprezentował w niej sylwetki 23 nietuzinkowych postaci, związanych z naszym regionem. Każdy z bohaterów opowiada o swoich korzeniach, związkach rodzinnych i emocjonalnych ze Śląskiem. Nie zabrakło pytania o wartości, jakimi kierują się w życiu. Za sprawą dociekliwości autora, dowiadujemy się dużo więcej o Ani Wyszkoni, Sonii Bohosiewicz, Marku Proboszu, Ryszardzie Wolnym czy Adamie Sobierajskim. Książka liczy 291 stron, zawiera wiele zdjęć (w tym archiwalnych), a także rysunki każdego z bohaterów autorstwa Anny Flagi. Naprawdę warto mieć tę publikację w swojej biblioteczce.   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.