Przewiń do:

Szanowni Państwo, w najbliższy poniedziałek, tj. 5 sierpnia, przez Żory przejeżdżać będzie peleton 76. Tour de Pologne, w związku z czym czasowo zamknięte zostaną dla ruchu samochodowego niektóre ulice w mieście, w tym ul. Męczenników Oświęcimskich i Aleja Wojska Polskiego na odcinkach w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum. Wobec powyższego, w rzeczony poniedziałek zapraszamy zwiedzających do godziny 15.00, przy czym prosimy wziąć pod uwagę, że zwiedzanie z przewodnikiem może zająć Państwu nawet 2,5 godziny. Przepraszamy za utrudnienia.

Po szczegóły dotyczące Tour de Pologne w Żorach zapraszamy tutaj:

http://zory.pl/aktualnosci/91-aktualnosci-strefa-turysty/3617-kolarski-peleton-tour-de-pologne-przejedzie-przez-%C5%BCory.html?fbclid=IwAR1OC1bcAzv9-8uGcGCh8vv6a88B_djyaqWDwU5e1IOxfqucc8YXrI_vjfY

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.