Przewiń do:

Marzysz o wolności, podróżach bez planu i domu z widokiem, którego zazdrościłyby ci hotele? Poznaj Marlenę i Ariela Jaszewskich – podróżników z Pawłowic Śląskich, którzy zamienili zwykły samochód w dom na kółkach i ruszyli w świat!

Ich kampervan zabrał ich przez Polskę, Słowenię, Rumunię, Hiszpanię, Portugalię i Turcję. Opowiedzą, jak zaczęli, co daje życie „w trasie” i czy da się to pogodzić z codziennością.

To spotkanie nie tylko o podróżach, ale o odwadze do zmian i szukaniu swojego miejsca – każdego dnia gdzie indziej.

Będzie mnóstwo zdjęć, historii i inspiracji – wpadaj i zabierz znajomych!

Wstęp wolny.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.