Przewiń do:

Zapraszamy na wystawę fotograficzną "Żory w obiektywie" 2007-2015, 3-26 marca 2017

Wystawa czasowa

3-26 marca 2017

Wernisaż 2 marca 18.30

Galeria Poziom -1

Muzeum Miejskie w Żorach

Kurator: Anna Flaga

Wystawa fotograficzna jest częścią projektu „Baza Żory - za co kocham moje miasto?".To podsumowanie miejskich konkursów fotograficznych „Żory w obiektywie” organizowanych od 2007 do 2015 r. przez miasto Żory. Wybrane fotografie z konkursów można znaleźć także w wydanych przez Muzeum w trzech tomach zbiorów opowiadań „Żorskie opowieści”.

W sumie na wystawie znajdą się 94 fotografie 31 autorów fotografii z lat 2007-2015. Są to zarówno prace laureatów, jak i osób nie nagrodzonych w konkursach.

Autorzy fotografii: Roksana Bęczarska, Wojciech Bęczarski, Robert Biernat, Łukasz Bogacz, Dariusz Cybul, Dariusz Czechowski, Piotr Flaga, Sebastian Góra, Rafał Kalinowski, Andrzej Kamela, Dawid Kamiński, Sławomir Kisiel, Krzysztof Kozłowski, Laura Kubal, Anna Lampa, Monika Majka, Wojciech Makula, Katarzyna Najberg, Izabela Nietrzpiel, Jarosław Nietrzpiel, Remigiusz Rąpała, Szymon Rąpała, Radomir Seredyński, Piotr Borys Sikora, Katarzyna Straube-Klaczak, Jacek Struczyk, Klaudia Tatarek, Piotr Tomala, Agnieszka Warsz, Agnieszka Woźnicka, Andrzej Żabka.

Wystawa została podzielona na kilka części odnoszących się do przyrody, wydarzeń, kreacji i portretu miasta.

 

               

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.