Przewiń do:
Cena: 10.00 zł

Żorskie Opowieści. Zbiór opowiadań. tom 3

Publikacja ta, to zbiór beletrystycznych opowiadań o najróżniejszej tematyce, które łączy jedno – ich akcja dzieje się w Żorach.

Takie bowiem jest założenie corocznego konkursu literackiego organizowanego przez Miasto Żory. Czasem Żory są jedynie tłem burzliwego romansu, czy historii kryminalnej, czasem to, że akcja utworu dzieje się właśnie w naszym mieście odgrywa kapitalne znaczenie.

Ilustracjami do tych opowiadań są fotografie będące pokłosiem miejskiego konkursu fotograficznego „Żory w obiektywie”. W najnowszej książce, którą wydaje Muzeum Miejskie znalazły się fotografie i opowiadania wyróżnione w konkursach, które odbyły się w latach 2014-2015. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.