Przewiń do:

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 7. 8. i 9 marca (tj. w najbliższą środę, czwartek i piątek) zwiedzanie Muzeum odbywać się będzie bez przewodnika. Dodatkowo, ze względu na fakt, iż 8 marca gościć będziemy uczestników I Dorocznej Konferencji Muzealników Polskich, której Muzeum w Żorach jest współorganizatorem, zwiedzanie wystaw możliwe będzie dopiero od 13.00.

Wystawy zostały jednak tak przygotowane, że korzystając z opisujących je multimediów, doskonale zorientujecie się Państwo w tematach ekspozycji - zachęcamy do samodzielnych prób poszukiwania tożsamości i poznawania świata :). W zabawach na naszych muzealnych wyspach wiedzy dla dzieci pomocne będą przypisane każdej z nich "instrukcje obsługi".

Licząc na Państwa wyrozumiałość, bardzo przepraszamy za chwilowe zmiany.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.