Przewiń do:

Zapraszamy na spotkanie, dla którego pretekstem jest trwająca w Muzeum wystawa „Foto Szczepański – sztuka dawnej fotografii.

Bez telefonów komórkowych, bez cyfrowego makijażu i programu graficznego. Za to z drewnianym aparatem, wywoływaczem, utrwalaczem i pulpitem z ołówkami i pędzlami. Wszystko w czerni i bieli. Tak jeszcze całkiem niedawno wyglądała praca fotografa. Zapraszamy na spotkanie, dla którego pretekstem jest trwająca w Muzeum wystawa „Foto Szczepański – sztuka dawnej fotografii. Zachęcamy Państwa do wspomnień o tym, jak to kiedyś chodziło się do fotografa, wywoływało zdjęcia – często w zaimprowizowanej w łazience ciemni i fascynacjach dawnym sprzętem fotograficznym.

Prowadzenie: Jacek Struczyk, Muzeum Miejskie w Żorach.

Wstęp: 2 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.