Przewiń do:
Cena: 55.00 zł
Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Żorach to książka, która gromadzi wiele historycznych faktów potwierdzających wypełnianie szczytnych idei ruchu brackiego. 
 
Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Żorach to książka, która gromadzi wiele historycznych faktów potwierdzających wypełnianie szczytnych idei ruchu brackiego. Zarówno tych dawnych, obronnych, którym przewodzi zawołanie „Ćwicz oko i dłonie w Ojczyzny obronie”, jak i tych współczesnych, których celem jest propagowanie historii oręża i wychowanie w duchu umiłowania Ojczyzny.
 
"Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Żorach" wydanie I, Jan Delowicz, Leszek Kowalczyk (red.), Drukarnia Oldprint, Żory 2006 r.
 
str.190, oprawa twarda, format 27,5 x 22,5 cm 
 
ISBN 83-88415-50-6

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.